Značky

Kód: 2404-0481

Značka: Drag Specialties

Třídílná objímka 25 mm

Třídílná objímka umožňuje montáž přídavných stupaček, nebo světel k rámu motocyklu, nebo k ochrannému rámu motoru motocyklu. Materiál: ocel Povrchová úprava: černá Rozměry: průměr 25 mm Cena za 1ks!

Cena 329 Kč
Zobrazit
3 - 5 dní

Kód: 2404-0482

Značka: Drag Specialties

Třídílná objímka 29 mm

Třídílná objímka umožňuje montáž přídavných stupaček, nebo světel k rámu motocyklu, nebo k ochrannému rámu motoru motocyklu. Materiál: ocel Povrchová úprava: černá Rozměry: průměr 29 mm Cena za 1ks!

Cena 329 Kč
Zobrazit
3 - 5 dní
Všechny nejprodávanější produkty
Díly & Servis
Díly & Servis

Díly & Servis

Počet produktů: 8

Zobrazení 1-8 z 8 položek
Aktivní filtry

Kód: 151124

Značka: Twin Air

Vzduchový filtr TwinAir KAWASAKI KX

Propracovaná konstrukce vzduchových filtrů TwinAir za použití nejkvalitnějších materiálů a technologií poskytuje nepřekonatelnou výkonnost, ochranu a životnost. TwinAir vyrábí filtry již více jak 30 let a neustále pracuje na jejich vývoji. Vnější hrubší pěna zachycuje největší nečistoty jako jsou písek a hlína. Jemná vnitřní pěna funguje jako druhý filtr...

Cena 449 Kč
Zobrazit
3 - 5 dní

Kód: 160118

Značka: Twin Air

Kryt filtru TwinAir KAWASAKI KX

Kryt saní TwinAir Air Box Cover zamezuje průniku vody a nečistot do sání při čistění motocyklu a airboxu.Vyrobeno z pevného ABS plastu. V místě styku krytu s airboxem je gumové těsnění. Při použití vyjmete vzduchový filtr a na jeho místo pečlivě usadíte kryt sání a pečlivě zajistíte.

Cena 549 Kč
Zobrazit
3 - 5 dní

Kód: DRC269

Značka: EBC

EBC sada spojkových lamel

EBC sada třecích spojkových lamel a ocelových plechů s pružinami pro motokros, enduro a ATV. standardní třecí spojkové lamely (odpovídají originálním lamelám) osazeny vysoce odolným obložením s impregnovanými hliníkovými částicemi lepší odvod tepla zvýšená životnost zabraňují vypalování povrchu na obložení sady DRC obsahují lamely, plechy a zesílené pružiny

Cena 3 290 Kč
Zobrazit
3 - 5 dní

Nasledujte nás na Facebooku